У День Святого Патрика, друзі, не гріх усім хоча б на один вечір стати ірландцями та вирушити до нашого улюбленого пабу! Побажаю вам випити найсвіжішого та найсмачнішого пива, а також повеселитися від душі. І щоб зранку ви пам’ятали, як вас звуть, прокинулися у затишному ліжку, можливо, навіть не одні. Головне, щоб голова не хворіла і сусід виявився приємним у спілкуванні! З Днем Святого Патріка!

Вітаю з Днем Святого Патрика і побажати хочу чудових веселощів і великої урочистості, зеленого світла до щастя, заповітного трилисника конюшини, яка принесе успіх і благо, відмінного настрою та чудової компанії.

Бажаю, щоб у День Святого Патрика трилисник конюшини приніс удачу та успіх, бажаю веселого свята та яскравої вечірки, світлої радості серця та доброї надії душі, гарних парадів та великого щастя в житті.

Нехай у День Святого Патрика пиво та ірландський ель ллються у Вашому домі річкою, нехай зелений одяг не бентежить перехожих, а трилисник принесе удачу. Нехай це далеке свято буде відзначене так само галасливо, як і на його батьківщині, а радість, принесена урочистістю, виявиться безмірною.

Вітаю з Днем Святого Патрика, з днем, коли в минулому відомий Патрік звільнив чудовий острівець від лиха і бід. Бажаю нестримних веселощів у це свято і доброго щастя на все життя, бажаю смачного пива, щоб лилося рікою і несподіваних сюрпризів — приємних і забавних, бажаю, щоб на шляху до мрій завжди горіло зелене світло і щоб конюшина постійно приносила удачу.

Вітаю з Днем Святого Патрика і бажаю, щоб життя було щасливим яскравим трилисником конюшини, що складався з трьох аркушів — миру, здоров’я та благополуччя. Нехай завжди горить зелене світло до мрій та успіху, нехай щодня дарує радість, веселощі, достаток та доброту!