Робота у в’язницях та СІЗО складна, неприємна і часто не поважається, але насправді вона більш ніж важлива. Адже це частина виправних закладів, які дозволяють правосуддю відбуватися саме так, як він має. Без вас, тих, хто прив’язаний професійно до СІЗО та в’язниць, система не могла б працювати і прості люди жили б у страху. Із професійним святом вас, і нехай усе складається вдало.

Вітаю з Днем працівників СІЗО та в’язниць. Хочу побажати стійкості, витримки, впевненості, рішучості, мужності та непохитності. Нехай кожен день служби буде легким і благополучним, нехай кожен день життя має чудовий настрій, успіх і підтримку близьких.

Вітаю і в День працівників СІЗО та в’язниць бажаю найміцнішого здоров’я, твердого характеру, авторитету на роботі та великої поваги, щастя в сім’ї та достатку в будинку, бравого настрою та невичерпної життєвої енергії.

У День працівників СІЗО та в’язниць хочу побажати роботи спокійного та непильного, життя — досить веселого та щасливого, характеру — твердого та впевненого, серця — натхненного та жвавого, удачі — вірного та постійного.

У День працівників СІЗО та в’язниць побажаю зберігати витримку та вольовий характер, справедливість та стійкий авторитет. Нехай здоров’я міцнішає з кожним днем, а в будинку буде щастя та затишок, добробут та достаток.