Бути вченим – це покликання! Від щирого серця хочу привітати вас, науковці, з Днем науки України! Ви робите життя людей кращим, простішим і набагато комфортнішим. Бажаю більше неймовірних відкриттів, світових наукових проривів і, звичайно ж, хорошого фінансування вашої безцінної праці! Нехай супроводжують вам людську повагу та визнання!

Зі святом, Україно! День науки нехай надихає, допомагає багато дізнатися, відкрити нове і підкріпити свій накопичений досвід. Нехай не стоїть наука на місці, а розвивається та йде в ногу з часом. Вітаю!

Із днем ​​науки в Україні! Нехай розвивається наука, нехай пишаються їй і прагнуть пізнати якнайбільше. Бажаю передавати знання поколінням, а воно, щоб хотіло розвиватися, удосконалюватися і рости.

Вітаю з Днем науки в Україні та побажати хочу великих досягнень, цікавих спостережень, пізнавальних відкриттів та вірних гіпотез, високого інтелекту, блискучих ідей, міцного здоров’я та вічної любові до науки.

Вітаю з Днем науки в Україні та побажати хочу великих досягнень та широкого розвитку наукових галузей, приголомшливих можливостей та чудових ідей, світлої думки та бадьорості духу, великого внеску та відмінних успіхів.

Третьої суботи травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Дане свято встановлено Указом Президента від 14 лютого 1997 р. № 145/97. Наука ніколи не стоїть на місці, вона постійно розвивається, з’являються нові напрямки, результатом чого є поява нових технологій.

Вітаю з Днем науки в Україні і хочу побажати, щоб жодна галузь не стояла на місці, щоб країна завжди була багата на світлі уми, щоб щодня відбувалися неймовірні відкриття, щоб з кожним роком життя ставало цікавішим і веселішим завдяки його величності Науці.