Я хочу написати свою картину життя такою, якою представити її душа хоче. Нехай яскравими фарбами гратиме вона, а небо буде ясним, блакитним і чистим. Бажаю завжди щастя відчувати та бачити усмішку на обличчях рідних. Із днем ​​художника України!

Вітаю із Днем художника України. Від щирого серця я щиро бажаю великих шедеврів у творчості, натхнення та наснаги, цікавих ідей та успішної передачі свого сприйняття світу у своїх роботах, міцного здоров’я, великого щастя та вірного кохання.

Ви поповнюєте золотий фонд світової культурної спадщини, ваші імена всесвітньо відомі, а традиції національної школи продовжуються у ваших роботах. Бажаємо вам творчих успіхів, натхнення, відвертих шедеврів, хвилюючих зустрічей та гарного достатку!

Вітаю із Днем художника України. Бажаю черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів, бажаю в кожному куточку країни знаходити це джерело енергії, захоплення та гармонії. Пиши «живі» картини, які вразять весь світ, передавай яскравими фарбами свою доброту та посмішку кожному поціновувачу мистецтва. Творчі успіхи і щасливі дні.

Дорогий майстер пензля, сьогодні не просто чудовий недільний день, а ще й твоє свято. Чудові твори ти даруєш світові, в них і новаторські ідеї та любов до рідної природи України. Завдяки тобі зустрічі із прекрасним можливі для всіх. Дякую за це. Із днем ​​художника!

День митця відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з Указом Президента № 1132/98 від 9 жовтня 1998 року. Вже традиційно, у «День художника», українська влада не лише вітає живописців, а й нагороджує їх державними нагородами та званнями. У виставкових залах Національної спілки художників України відбуваються виставки, присвячені «Дню художника України»