З Днем донора тебе, дорогий наш! Воістину ти мужня і шляхетна людина, коли вибрав для себе такий шлях. Нехай же твоє дороге здоров’я зміцнюється з кожним днем, тому що від нього залежить кількість врятованих тобою життів. Нехай твій безцінний, безіменний подвиг буде винагороджений довгими роками життя, нескінченним щастям та благополуччям!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​донора крові і від щирого серця бажаю прекрасного самопочуття, повного достатку в житті та світлого щастя серця. Пам’ятай, що віддаючи свою кров, ти не просто робиш добру справу, ти рятуєш чиєсь життя та вдосконалюєш цей світ! Будь здоровий і завжди собою задоволений.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​донора крові та бажаю довгих років життя, за які ти встигнеш зробити багато всього доброго та важливого. Бажаю міцного здоров’я та життєвих сил. Бажаю не втрачати свого милосердя. Бажаю ніколи не виявляти байдужість до цього світу. Бажаю, щоб тебе поважали як донора та любили як людину!

Добра справа повертається сторицею до того, хто її зробив. Нехай донорам крові, чиє свято ми сьогодні відзначаємо, повертається все найкраще і прекрасне. Нехай їхнє власне здоров’я завжди буде на висоті і нехай інші допомагають їм і роблять добро. Зі святом і дякую вам за врятовані життя!

У Всесвітній день донора крові хочу побажати ніколи не сумніватися в тому, що твоя кров може врятувати життя і впевнено продовжувати робити добру справу. Бажаю міцного здоров’я, глибокої поваги та великого людського щастя для такої сильної та небайдужої особистості, як ти.

У Всесвітній день донора крові хочу побажати високого гемоглобіну, чистої та якісної крові, незгасної доброти та щедрості душі, поваги оточуючих та бравої пошани, вірної допомоги нужденним та відмінного самопочуття, міцного здоров’я та благополуччя життя.

Із всесвітнім днем ​​донора! Нехай зарахується там нагорі за те, що стільки життів було врятовано, стільки крові віддано на благо інших, які все життя будуть вдячні своєму рятівнику. І нехай іншим такі вчинки стануть прикладом.

Дорогі донори, вітаємо вас із Всесвітнім днем ​​донора крові! Більшого шляхетності й уявити важко — віддавати частинку себе в ім’я життя та здоров’я незнайомих людей. Живіть довго та щасливо, наші герої!