Нехай Успенський піст допоможе вам здобути віру, надію і радість і позбавить вас від тривог і нечистих помислів. Нехай на душі буде тепло і спокійно, а в домі панує затишок і Божа благодать!

Пресвята Богородиця завжди нас оберігає. У скрутні хвилини ми звертаємося до неї за допомогою. І в святий піст хочу вам побажати очищення душі та серця. Нехай думки стануть чистими, а вчинки правильними.

Вітаю зі святом, бажаю світлих емоцій, нерозлучної дружби зі своїм ангелом та миром у душі та домі!

Вітаю з початком Успенського посту. Нехай віра зміцниться та очиститься душа.

В Успенський піст побажати хочу звільнити душу і серце від старих образ і нечистих помислів, позбавити тіло всього грубого і непотрібного, пізнати справжню силу віри і поселити в собі надію, відкинути геть страх і радіти кожному подарованому дню.

В Успенський піст бажаємо святої лагідності, миру в душі та доброти в серці. Нехай Божа Матінка допомагає кожному, осіняючи хресним знаменням з небес!

Нехай Успенський Пост дозволить залишити всі печалі, біди, смутку та розчарування за порогом минулого, нехай стане світ навколо добрішим, нехай серце твоє відкриє нові горизонти гармонії, милості та щастя. Від щирого серця бажаю встигнути сказати «Прощавай» образам і привітати добрі надії та свої щасливі мрії.

Піст — це привід для кожного віруючого не лише обмежити себе в матеріальній їжі, а й стати більш сприйнятливим до їжі духовної. Нехай же наступ Спасівки буде для кожного знаком очищення та прийняття Божої милості. Нехай піст пройде вдало і кожен з нас, хто його дотримується, зрозуміє щось нове про себе і про свою віру.

Бажаю в цей Успенський піст дотримуватися не лише тілесних правил, а й духовних. Нехай сварки розвіюються ще до того, як встигнуть розпочатися, а думки будуть звернені до Бога і речей, які вищі за звичні матерії. Цей пост – очищення, після якого кожен із нас стане оновленим.

В Успенський піст мені хочеться побажати щасливих днів життя та добрих хвилин радості, проведених із близькими та дорогими людьми. Нехай душа позбавиться всіх тривог і сумнівів, нехай серце зможе зрозуміти справжній сенс життя і впустити в нього світлу надію і любов.