«Всесвітній день архітектури» – міжнародне професійне свято архітекторів та поціновувачів архітектурних шедеврів. Зазначається щорічно, першого понеділка жовтня. Це свято було започатковано Міжнародною спілкою архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати Всесвітній день архітектури першого понеділка липня. У 1996 році Міжнародна спілка архітекторів, на своїй 20-й Генеральній асамблеї в Барселоні, ухвалила резолюцію про перенесення святкування Всесвітнього дня архітектури на перший понеділок жовтня.

Зі Всесвітнім днем ​​архітектури я всіх вітаю і бажаю, щоб ваше життя було міцним, красивим, незвичайним і сучасним, і щоб фрагменти, які обрушилися, завжди можна було відреставрувати!

Нехай височіють величні будови, архітектурні шедеври, які Ви проектуєте, зводите, вкладаючи душу і серце. Нехай Ваш талант і надалі створюють красу та затишок. З днем ​​архітектури!

Вітаю з днем ​​архітектури, бажаю втілення ідей, творчих починань, душевного піднесення та кар’єрного зростання. Нехай буде щастя та мир у ваших сім’ях, будьте здоровими та незалежними. Бажаю успіху!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​архітектури! Нехай радують око об’єкти та форми, нехай будівлі та будівлі будуть красивими та функціональними! Бажаю гармонії та краси всередині та навколо!

Зі Всесвітнім днем ​​архітектури вітаємо всіх, хто представляє цю професію і без чиїхось творінь наш світ був би немислимий. Бажаємо вам успіхів в особистому та професійному розвитку, великих споруд, відмінних проектів, успішної творчості, здорової цікавості та відданості справі. Вітаємо та бажаємо вам і надалі добиватися багатьох успіхів!

Вітаю тебе із Всесвітнім днем ​​архітектури. Бажаю своїми мріями та надіями, своїми фантазіями та усмішками створювати дивовижний внутрішній світ у улюбленому стилі архітектури, бажаю міцних стін у твого щастя, романтики та світлих почуттів радості на даху твого будинку, неперевершеного таланту зодчого та невичерпного доброго серця.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​архітектури. Бажаю, щоб нас оточував світ прекрасного та незвичайного мистецтва, здатного радувати серце чудовими елементами, приголомшливими задумами, відбитками витків культури та історії, справжніми шедеврами архітектури та стилю архітектури.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​архітектури. Бажаю бути по життю ентузіастом та неймовірним талантом зодчества. Бажаю цікавих проектів, перспективних пропозицій, величезних масштабів та комплексів для зведення унікальних споруд та створення особистого щастя.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​архітектури! Нехай кожен день буде прекрасний і сповнений натхнення. Нехай попереду чекає багато унікальних проектів та фантастичних ідей. Бажаю бути великим та талановитим майстром своєї справи. Бажаю цікавих архітектурних рішень у роботі та лише вірних рішень у житті.