Ти вибрав непросту сферу діяльності. Тому у твоє професійне свято найголовніше, що я хочу побажати цього успіху та кар’єрного зростання в улюбленій справі. Нехай задумане завжди стає приводом міняти дійсне. Зі святом!

Хлопці, нехай успіхи наздоганяють вас так само швидко, як ваші пальці клавіші, нехай не скине з’єднання ваш модем, нехай не обрушиться «винда» ваша, щоб не один вірус проклятий не залітав у вашу мирну обитель, нехай буде непохитним ваш брандмауер.

Вітаю тебе з цим молодим, але швидко важливим святом — днем ​​комп’ютерника! Що б ми робили без твоєї допомоги та допомоги твоїх колег! Технології сьогодні змінюються так швидко, тому я бажаю тобі постійного професійного зростання!

Вітаю із професійним днем. Бажаю тільки злетів у кар’єрі, удачі по життю та величезного кохання. Нехай поруч будуть ті люди, які надихають на прекрасні вчинки і дають сили прагнути своїх мрій.

Усіх, хто знає підхід до сучасної техніки, хто легко та вільно володіє інформаційними технологіями, ми вітаємо з практично професійним святом. Нехай вам будуть не страшні перепади напруги, і найсучасніші віруси.

У день комп’ютерника вітаємо всіх працівників цієї сфери. Ваша робота є дуже важливою для суспільства. Ваша допомога – неоціненна. Бажаємо всім великих успіхів та досягнень.

Сьогодні, 14 лютого – День комп’ютерника: саме цього дня в 1946 році було запущено перший електронний комп’ютер ENIAC, що реально працює. Звичайно, були й більш ранні комп’ютери, але вони були експериментальними варіантами. Але ENIAC був першим комп’ютером, що реально працює на практичних завданнях.

Вітаю тебе з твоїм професійним святом – днем ​​комп’ютерника! Ти справжній офісний герой, який за лічені хвилини змушує працювати навіть найпримхливіший комп’ютер! Від імені всіх відділів нашої компанії я говорю тобі спасибі за твою працю і терпіння!

Вітаю з Днем комп’ютерника. Бажаю, щоб в один клік збували всі твої бажання, бажаю з комп’ютером будь-якого «віндовса» бути на «ти». Нехай для щастя стоїть надійний антивірус, нехай у житті буде якісне програмне забезпечення удачі та кохання.

Вітаю з Днем комп’ютерника, зі святом високого розуму та креативу в ідеях. Бажаю бути з будь-якою комп’ютерною машиною на «ти», постійно прагнути високих цілей і своїх ідеалів, вдало виправляти будь-яку неполадку і особисто створювати щось нове і корисне для комп’ютерного світу.