Немає благороднішої за професію, ніж професія — вчитель. Зі святом, дорогі наші вчителі! Вчіть і вчитеся все життя, поповнюйте та віддавайте свої знання, наповнюйтесь теплом і даруйте його у відповідь, будьте просто щасливими людьми!

Кожен учитель несе велике навантаження та відповідальність за свою роботу, за майбутнє покоління, яким воно виросте, і ким воно стане. Нехай кожна праця вчителя приносить свої плоди, приносить слова подяки. Зі святом!

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас із вашим професійним днем! Ми чудово розуміємо, наскільки іноді вам важко і на які жертви часом вам доводиться йти. Але ми бажаємо вам безмежного терпіння та життєвих сил!

Дорогі друзі, з професійним святом! Нехай у кожному дні буде привід для гордості за учнів, а колеги тішать лише конструктивним та позитивним спілкуванням. Бажаю особистого благополуччя, професійних успіхів та гарного настрою щодня.

Грандіозного особистого успіху, фінансової стабільності, досягнення мети. Нехай життя буде наповнене змістом на будь-якому етапі, нехай усі потреби будуть успішно реалізовані і завжди буде здоровий глузд.

Ваше терпіння, розсудливість, нескінченна любов до дітей завжди дає хороший результат. Хороший вчитель може дати своїм учням не тільки знання, а й учить доброзичливості, вмінню та розумію дружби, бути справедливими та чесними.

У навчанні закладено яскраве світло, тягнувшись до нього, тягнешся до знань. Нехай Вашим гаслом стануть ці слова, хай Ваше покликання викликає гордість. Бажаю безмірної поваги та шанування, успіхів у Вашій діяльності на всі часи. З Днем вчителя!

Вітаємо! Побажати хочеться успіху, щоб усі можливості були відкриті перед Вами. Нехай знання рікою будуть литися, щоб вони приносили величезну користь і дарували перемоги та прагнення до досконалості.

Вітаємо! Ми бажаємо успіхів у роботі, щоб цінували кожного вчителя, щоб пишалися ним, поважали та слухали. Нехай тішить зарплата, а відпустку заповнює сили. Щастя, удачі, великих перемог!

Вітаємо вчителів з їхнім професійним святом! Нехай накопичені Вами знання з покоління в покоління будуть передаватися, обростаючи новими гілками. Бажаємо затишних вечорів, цікавих розмов та теплих слів.