З Днем зброяра. Нехай на Вашу честь звучать веселі пісні та гуркочуть яскраві салюти, нехай Вашою гордістю будуть наші перемоги та досягнення всієї країни. Від щирого серця хочу Вам побажати міцного здоров’я, унікальних ідей та розробок, грандіозних планів та впевнених прагнень, великих надій та сміливих рішень. Ви наша сила, Ви розум, кмітливість, талант і винахідливість нашої безпеки та захисту. Миру Вам та благополуччя.

З Днем Зброяра всіх тих, чия професія пов’язана зі створенням зброї. Ви робите велику справу щодо захисту безпеки, адже без вас не було б ні армії, ні правоохоронних органів, що стоять на варті порядку. Не кажучи вже про те, що мисливці цінують вас не менше за всіх інших. Вітаємо та бажаємо успіхів у всьому!

Вітаю з Днем зброяра і хочу побажати пам’ятати та гідно шанувати традиції зброї, з кожним днем ​​робити вагомий внесок у розвиток збройової справи, не упускати жодної деталі та жодної дрібниці у забезпеченні безпеки та оборони країни за допомогою потужних та надійних засобів озброєння.

Зброя – це сила та влада. Воно дає величезні можливості армії та окремій людині. Той, хто має владу над зброєю, має величезну силу і твердий характер. Це особистість, яка ніколи не піддасться емоціям, не йтиме на поводу у оточуючих. Тож нехай у ваше професійне свято — День зброяра — ваші особисті якості будуть гідно оцінені оточуючими, заслуги визнані, а нагорода, хоч би у вигляді премії, знайде свого героя.

Нехай зброя ніколи не ламається, щоб виходили завжди шедеври, повні краси та честі. Нехай використовується зброя завжди лише в мирних цілих, щоб дивилися на неї і насолоджували погляд, щоб милувалися і вихваляли вашу працю! З днем ​​зброяра!

Вітаю з Днем зброяра, бажаю вправно підбирати життєву зброю для досягнення своїх заповітних цілей, бажаю мати міцне здоров’я та професійну хватку, бажаю стрімко йти до успіху та наповнювати життя любов’ю, щастям та веселощами.