У Міжнародний день боротьби з корупцією хочу побажати справедливості життя та чесних людей, поваги один до одного та розуміння, вірних рішень та правильних пріоритетів, розважливості та гідності, бравих ідей та непідкупної душі.

У Міжнародний день боротьби з корупцією побажати хочу справедливого та чесного миру, успішної боротьби з правопорушниками та злісними хабарниками, великого успіху та бравої діяльності, світлого успіху та доброго щастя.

У Міжнародний день боротьби з корупцією від душі бажаю гідності та честі, поваги та справедливості, бравих ідей та вірних рішень, успішного протистояння беззаконню та великої удачі у великих справах.

Вітаю із Міжнародним днем ​​боротьби з корупцією! Бажаю, щоб усі структури громадської діяльності були прозорими та доступними. Щоб будь-яке питання можна було вирішити правомірно та точно вчасно. Щоб перемога над корупцією принесла нові можливості, позбавила страху та пасивності. Достатку вам, великих перспектив і відчинених дверей на шляху до чудових цілей!

Вітаю з Міжнародним днем ​​боротьби з корупцією і хочу побажати, щоб про таку боротьбу згадували не лише сьогодні, щоб щодня був результативним, славним боєм, у якому корупція буде вбита наповал. Успіхів у діяльності та визнання, всіх добрих благ у житті без будь-яких хабарів та нечесних маневрів.

У Міжнародний день боротьби з корупцією я хочу побажати всім жити за законом честі та справедливості, за добрим серцем і світлим розумом. Нехай світ корупції з кожним днем ​​зазнає краху та руйнування, нехай у нашому суспільстві все більше буде сумлінних, гідних і славних людей. Всім здоров’я та благополуччя у житті без будь-яких підтекстів чи натяків на хабарі.

У Міжнародний день боротьби з корупцією я щиро бажаю ніколи не піддаватися спокусі навіть у найбільших розмірах, непохитно та браво стояти на варті порядку, справедливості та благополуччя суспільства без порушення закону.