Вітаю з Днем матері в Україні та щиро хочу побажати, щоб материнське серце завжди було повне любові та щастя, щоб материнська душа постійно пишалася успіхами та перемогами своєї дитини. Бажаю тобі не відчувати втоми та смутку, бажаю неймовірної сили та захисту від бід у твоїх молитвах для твоєї дитини.

Материнство — це стан, а покликання. Матерями стають через біль та сльози, але будь-які складнощі стоять посмішки на дитячому обличчі та радісного сміху щасливої ​​дитини. І саме це надає сили. Вітаємо всіх матерів із їхнім днем ​​і бажаємо ніколи не забувати того щастя, що принесли їм їхні діти.

Мамо, люба моя ластівка! Вітаю тебе із Днем Матері! Скільки сенсу, тепла та ласки зберігають твої руки, погляд, обійми. Безмежного щастя тобі, мамуля, міцного здоров’я та довголіття. Нехай забудуться сьогодні всі образи та розчарування, адже ти мій ангел, якого я шалено люблю.

Улюблена мамо, дякую тобі за все, що ти для мене зробила і продовжуєш робити! Без тебе я б ніколи нічого не досягла. твоя турбота і материнське кохання завжди і всюди мене оберігають. Будь щаслива, рідна, міцного тобі здоров’я та довгих років життя. Люблю і цілую!

Законодавчо святкування Дня матері в Україні в другу неділю травня встановлено Указом Президента від 10.05.1999 № 489/99, у зв’язку з чим давня традиція святкування Дня матері сьогодні набуває нового звучання. В Україні День матері відзначають із 1929 року з ініціативи Олени Кисилівської, редактора жіночого тижневика. Але згодом про це свято призабули та згадали про нього лише 10 травня 1999 року. Ідею святкування Дня матері приписують американській активістці Джулії Уорд Хоув, яка опублікувала в 1872 році прокламацію Дня матері, а також вчительці з Графтона в Західній Вірджинії Ганні Джарвіс, яка 10 травня 1907 року організувала меморіальну церемонію в пам’ять. Джарвіс також написала листи міністрам та політикам із проханням встановити День матері. Узаконив свято США американський Президент Вудро Вільсон 8 травня 1914 року.

Сьогодні ми вітаємо всіх матусь, тих, хто носить це горде звання роки та тих, хто тільки збирається його приміряти. Бажаємо вам нескінченного кохання ваших дітей, впевненості в їхньому щасливому майбутньому, успіхів у цій славній та нелегкій кар’єрі.

Зі святом! Нехай вся Україна пишається матерями, щоб вони завжди були поруч, а ми відчували їхнє кохання. Нехай кожна відчуває це світле та прекрасне почуття, а діти завжди люблять та поважають!

Я вітаю тебе, люба матуся, з чудовим святом – днем ​​матері! Це свято найчистішої любові, втілення ніжності та урочистості життя! Ти найдорожча людина в моєму житті, і я ніколи не втомлюся дякувати тобі за те, що ти зробила для мене!

Вітаю із Днем матері в Україні. Бажаю своєю материнською любов’ю та доброю молитвою осяяти шлях своєї дитини радістю, натхненням, щастям. Нехай твоє чадо завжди розуміє тебе і прислухається до твоїх порад, нехай твоє серце ніколи не знає образ і тривог.

Вітаю з днем ​​матері в Україні, зі святом вічного кохання материнського серця та занепокоєння материнської душі за свою дитину. Бажаю завжди пишатися своїм чадом, у будь-якому віці будувати довірчі стосунки, ніколи не відчувати самотності та постійно відчувати турботу дитини та теплоту її кохання.