Вас славословлять ті, хто потрапив у біду. Пожежа, грабіж, раптова хвороба — тут на допомогу прийдуть страховики. Бажаємо вам у відповідь усіх благ, спокійних буднів, бути захищеними від усіляких неприємностей. Здоров’я, миру та добра!

У День страховика вітаю усіх страховиків! Бажаю, щоб життя ваше було застраховано, укомплектовано, удосконалено та перестраховано!

Вітаю із Днем страховика! Бажаю розвитку галузі, високого професіоналізму, значного зростання у кар’єрі, вдячних клієнтів. Бажаю, щоб кризи не залишали великих наслідків, а будь-яка проблема знаходила швидке вирішення. Удачі та успіхів!

Вітаю із Днем страховика! Бажаю застрахувати своє серце від образ та печалі. Бажаю страхувати коханих людей від негараздів та тривог. Бажаю з роботою справлятися чудово. Бажаю мати в житті все для щастя, успіху та процвітання.

Вітаю усіх страховиків країни. Бажаю удачі у справах, успіху в роботі та менше нещасних страхових випадків у житті. Не знайте падінь, більше вам злетів у кар’єрі. Нехай усі ваші мрії здійснюються, а ваші надії ніколи не підуть на дно.

Надсилаю вітання в День страховика! Найважливіші речі зазвичай безцінні, але є в нашому житті те, що полегшує нам життя: будинки, автомобілі, техніка. Дякую, що страхуєш від їх псування та втрати! У найскладніших ситуаціях ти забезпечуєш страхові гарантії. Дякую! Нехай у тебе буде все чудово в роботі та вдома, з рідними та колегами! Віри тобі та надії, любові та нескінченного щастя!

Вітаємо зі святом – Днем страховика! Бажаємо зростаючої клієнтської бази, вигідних угод, перспективних нововведень та гіперприбуткових пропозицій. Будьте здорові та впевнені в собі, наполегливі та успішні. Особистого щастя та бажаного благополуччя!

Ти можеш передбачити, передбачити, передбачити та застрахувати все, що тільки можна. Ти дозволяєш людям з упевненістю дивитися в майбутнє і не боятися, що з ними чи їхнім майном щось трапиться. Ти справжній професіонал своєї роботи. Зі святом тебе, рідний!

З Днем страховика! Твоя професія — дбати про благополуччя людей, допомагати їм та підтримувати у важких ситуаціях. То нехай у твоєму житті ніколи не буде форс-мажорів. Нехай застрахує тебе доля від невдач та негараздів, і страховий випадок ніколи не настане.

Вітаю тебе з професійним святом – Днем страховика! Бажаю тобі просуватися вгору кар’єрними сходами, отримувати стабільну високу зарплату і майстерно страхувати своїх клієнтів! Щиро люби те, чим займаєшся, бо ти твориш добре діло!