З днем ​​працівників архівних установ України. Бажаю правильно зберігати інформацію архівів і свій секрет щастя, бажаю не нудьгувати на роботі і не втомлюватися, бажаю не знати бід у житті і щоразу зустрічати гарний світанок. Нехай у твоїх руках завжди буде ключ від удачі та важливих паперів.

Вітаю із Днем працівників архівних установ України. Бажаю роботи без пилу та нудьги, без втоми та напруги. Нехай завжди знаходиться те, що потрібно, нехай завжди трапляється те, що важливо, нехай завжди збувається те, про що мріялося. Бажаю яскравого світла щастя в житті та доброго успіху.

Вітаю з Днем працівників архівних установ України і хочу побажати, щоби робочі дні обходилися без зайвої метушні, а особисте життя — без особливих труднощів. Нехай потрібна інформація завжди буде під боком, хай усе, що потрібне для щастя, буде в твоїх руках.

Вітаю з Днем працівників архівних установ України і від душі бажаю за роботою не нудьгувати, нічого не губити, ніколи не втрачати важливих фактів і потрібної інформації, містити в повному порядку всі папки в архіві і всі справи в особистому житті. Здоров’я та гарного настрою. І нехай твій особистий архів з кожним днем ​​поповнюється лише щасливими та добрими історіями.

Вітаю з Днем працівників архівних установ України та бажаю спокійної, але ненудної, захоплюючої, але незапиленої роботи. Нехай вся історія країни, всі і великі, і малі події пройдуть через твої руки, зробивши тебе сильнішою та впевненішою. Бажаю здоров’я та терпіння, щастя душі та гармонії серця.

Вітаю з Днем працівників архівних установ України та бажаю в пам’яті завжди зберігати лише найяскравіші та найдобріші моменти, бажаю в роботі не упускати жодного важливого документа, жодного значущого факту. Успіхів у роботі та благополуччя у житті, веселого настрою без пилу та будь-яких проблем.

Інформація керує світом. Хоч би хто це сказав, він був мудрою людиною. Мудрим чоловіком був і Леонід Данилович Кучма, коли 30 жовтня 1998 року підписав указ — щорічно відзначати День працівників архівних установ України. Щороку 24 грудня ми святкуємо професійне свято зберігачів нашого національного надбання – Національного архівного фонду. Леонід Данилович був першим, хто оцінив важливість збереження архівів. Першу державну установу створили ще до Радянського Союзу за часів Центральної Ради (з назвою «Бібліотечно-архівний відділ»). Пізніше з 1974 по 1991 рік працювало Головне архівне управління, а з 1999 року це Державний комітет архівів України. Працівники Державного комітету зберігають і піклуються про більш ніж 60 мільйонів документів, що належать Національному архівному фонду. Завдяки їхнім зусиллям ми можемо пам’ятати нашу історію — щасливі та сумні її моменти, доступні тепер і нашим дітям.