З Днем працівника кабельної промисловості! Проводи, протягнуті в усі куточки нашої планети та забезпечують її населення необхідною енергією, обчислюються мільйонами кілометрів. Нехай же ваше життєве щастя та благополуччя буде незмірно!

Вітаю із Днем працівника кабельної промисловості. Бажаю йти дорогою щастя так само легко, як летить сигнал кабелем. Бажаю високовольтних ліній радості в житті, постійного електропостачання позитивом та магістральних ліній зв’язку твого серця із заповітною мрією!

Вітаю із Днем працівника кабельної промисловості. Бажаю веселої, бравої, відмінної роботи та виробництва найміцніших, міцних, якісних кабелів. Бажаю терпіння та сил, здоров’я та удачі на будь-якому шляху. І нехай кабелю життя передають лише позитивно заряджену енергію та лише сигнали щастя.

Усіх працівників кабельної промисловості вітаємо із професійним днем. Бажаємо, щоб життя було настільки різноманітним і цікавим, що заносило вас до всіх екзотичних куточків, де ще не ступала нога кабельника. Нехай здоров’я вражає силою, думки – непередбачуваністю, а серце – пристрастю до життя.