У Міжнародний день музики вітаю всіх її аматорів, творців та поціновувачів! Нехай життя ваше буде як місячна соната, мелодійне, ритмічне і трошки драматичне, як рок яскраве і жваве, як джаз зворушлива і класична!

У день музики бажаю, щоб чудові мелодії наповнювали життя та були завжди співзвучні до вашого настрою. Нехай ноти кохання, ніжності та романтики легко награють на струнах душі чарівну пісню та дарують хвилюючі емоції та натхнення!

Без музики не було б нашого світу. Музика допомагає нам робити наші повсякденні справи. Іноді музика — муза. Без музики нам було б сумно жити. Вітаю всіх причетних із таким чудовим святом.

З днем ​​музики всіх, хто причетний до цього дня. Музика завжди допомагала за складних часів, музика — це частина нашого життя, це краса, яку неможливо помацати. Нехай музика завжди буде із нами.

Натхнення бажаю, щоб музика жила у твоїй начинці і радувала душу твою веселими нотками! Люби, твори та насолоджуйся моментами щастя! Із Міжнародним днем ​​музики!

Нехай творчість ллється через Вас нескінченним потоком, нехай завжди будуть сили на нові відкриття, нові шляхи та рішення!

У це свято воістину всіх пов’язала музика! Бажаємо, що душа завжди співала, настрій піднімався, як за нотами, добрих товаришів, з якими можна розділити будь-яку мелодію і ніколи не сумувати!

Нехай у житті кожної людини звучить її улюблена мелодія і буде лейтмотивом її життя. Вітаю із Міжнародним днем ​​музики!

У міжнародний день музики я хочу привітати Вас. Не можна передати словами, скільки музика означає для людства, яке світло чистого і божественного вона несе. І Ви провідник цього світла. Дякую за внесок, удачі Вам та творчий успіхів.

Вітаю із Міжнародним днем ​​музики. Бажаю йти по життю з піснею щастя, бажаю серцем і душею наспівувати мелодію кохання та натхнення. Нехай музика дарує втіху у важкі хвилини та допомагає досягати феєрії за годину гучних перемог.