Наш улюблений Дідусь Мороз, з днем ​​народження! Ти рідна людина в кожній родині і всі дітки завжди вірять і чекають на тебе у новорічні свята. Без тебе новий рік – не свято. У твій день народження я бажаю продовжувати надихати і радувати нас своєю присутністю, слухняних оленів та світлих усмішок. Всі з нетерпінням чекають на новий рік, щоб побачити твій добрий погляд знову, з днем ​​народження, дорогий Діду Мороз!

Сьогодні свято у того, хто виконує всі бажання, хто дітям дарує чари, та й дорослих не залишить поза увагою. Бажаю я тобі, любий Діду Мороз, здоров’я нескінченного, нехай у самого твої мрії з лишком здійснюються! З Днем народження!

З днем ​​народження, дорогий Дідусь Мороз. Цього дня хочеться тобі побажати здоров’я, щоб дітки, яких ти радієш подарунками з року в рік, усміхалася тобі та вірили у те, що ти справді існуєш!

З днем ​​народження Діда Мороза! З цим чарівним, казковим та трохи загадковим святом. Нехай у цей день чари стукають у ваші двері, а всі мрії виконуються немов за помахом чарівної палички!

З днем ​​народження Діда Мороза! Побажаємо йому завжди бути, завжди залишатися енергійним, продовжувати давати нам упевненість у тому, що чудо існує!

Вітаю з днем ​​народження Діда Мороза! Відомо, що бажання загадані цього дня неодмінно збуваються! У цей добрий, казковий день давайте побажаємо всім добра, радісних зустрічей, подій, що запам’ятовуються, купу корисних подарунків і міцної дружби!

Діду Морозе, ти приніс скільки радості та чарівництва у цей світ, показав багатьом неймовірну казку і дав надію, нехай на честь твого дня народження голосно звучать салюти і сповна відчуй усю ту енергію добра, яку ти даруєш нам щороку!