У свято Івана Купала бажаю, щоб доля невдачі та туги не знала, щоб з кожним днем ​​здоров’я міцнішало, щоб серце лише радість та добро випромінювало. Нехай все ж таки вдасться знайти заповітний колір папороті, який здійснить твою заповітну мрію.

У свято Івана Купала бажаю великого щирого кохання та яскравого вогню надії. Бажаю вірити у краще. Бажаю казкових чудес. Бажаю веселих пригод. Бажаю ніколи не втратити до життя інтересу! І нехай твої мрії неодмінно збудуться.

У день Івана Купала від душі побажати хочу щедрості долі та пишності природи, чистої води та яскравого вогню, душевного зцілення та бадьорості тіла, доброго успіху та благополуччя на життєвому шляху.

Із чарівним днем ​​Івана Купала! Бажаю кохати, мріяти, посміхатися! Знайти свою папороть удачі, жити в достатку та добробуті! Заманюй до себе тільки щастя, будь безтурботним, ніколи не втрачай надію!

Нехай благодать прийде до Вашої оселі, забере з собою прикрощі та смутку! Живіть, любите та цінуйте кожен момент та кожен прожитий день!

Вітаю із чудовим святом Івана Купала. Нехай у майбутньому у вас все скластися добре, будьте щасливі та кохані, а все, що турбувало вас у минулому, нехай випаруватися, не залишаючи за собою слідів. Радуйтеся життю!

Вітаю зі святом Івана Купала. Бажаю знайти свою квітку щастя і не давати їй втрачати жодної пелюстки. Нехай у цей таємничий день і вечір трапляються дива і дивовижні речі, нехай яскравим багаттям горить у серці кохання і в житті — удача.

Вітаю зі святом Івана Купала та бажаю розквітнути від щастя та любові, знайти свою дорогу до найголовнішої мрії твого серця та пройти цей шлях разом із коханою людиною під сяйвом яскравого місяця та доброї зірки удачі.

Вітаю з Івана Купала і від душі бажаю запалити у своїй душі той самий — найяскравіший вогник надії і нехай він приведе тебе до заповітної мрії, великої любові, доброго щастя, справжнього дива.

Вітаю вас із святом Івана Купала! Бажаю вам жити в достатку та радості, захоплюватися життям та дарувати добро всім людям на Землі. Нехай щасливі та здорові будуть ваші родини. Нехай світ панує у вашому домі!