У День військового перекладача хотілося б від душі побажати достовірної інформації, точних перекладів та загалом чудової роботи щодо свого життя та діяльності. Бажаю свій час проводити з користю та задоволенням, бажаю ні перед чим не зупинятися на шляху до своєї високої мети.

Із Днем військового перекладача! Нехай мирним, чистим і світлим завжди буде небо над Вашою головою, щоб не було перешкод для розуміння, щоб розуміли одне одного без слів. Нехай любов панує, а щастя і добро завжди будуть у житті.

Вітаю з Днем військового перекладача і побажати хочу, щоб завжди вдавалося добувати потрібну та корисну інформацію, щоб будь-яка справа та розвідка увінчалися успіхом, щоб знання та мова ніколи не підводили, щоб поряд були вірні товариші, а в серці любов до близьких людей.

Вітаємо людину-словника з його професійним днем ​​і бажаємо, щоб найголовніші слова у своєму житті їй не доводилося ніколи перекладати. Захоплюємося і вражаємося глибиною та обсягом твоєї пам’яті. Тому бажаємо, щоб у ній завжди залишалося місце для найяскравіших моментів у твоєму житті.

Про те, що існує професія військового перекладача, мало хто знає. Тим паче цінно, коли вітають із професійним святом. Вітаємо всіх військових перекладачів та бажаємо, щоб слова завжди означали саме те, що розумієте під ними ви. Нехай невдачі тримаються від вас осторонь.

Ви не просто люди з погонами, мужні та відважні, як усі солдати нашої армії. Ви культурні, начитані, захищаєте честь країни за кордоном. У день військового перекладача хочеться побажати вам відсутності мовних бар’єрів, удосконалення незамінних знань, кар’єрного зростання та великого життєвого щастя!