Вітаємо ветеранів МВС із професійним святом! Хочемо побажати незламного здоров’я, радості, приємного дружнього спілкування, впевненості у завтрашньому дні, достатку та благополуччя.

Дорогі ветерани, ми з гордістю вітаємо вас і дякуємо за сумлінну працю, вірну службу, чесне виконання обов’язку! Бажаємо насолоджуватися мирним небом і з добром згадувати минуле!

Вітаю з Днем ветеранів МВС і від щирого серця побажаю не думати, що колишнє забуте та подвиги припинені, бажаю щодня починати з оптимізму та бравої мети, бажаю передавати свої знання та досвід молодим бійцям, бажаю бути для всіх прикладом мужності та кмітливості, бажаю, щоб країна завжди потребувала Вашої допомоги та участі.

Вітаємо із сьогоднішнім святом усіх ветеранів МВС. Ви поклали своє життя на вівтар служіння нашої з вами Батьківщини, ви захищали її там, де їй найбільше потрібні були захист і підтримка. Тепер, коли ви вийшли на спокій, ми висловлюємо вам велику подяку.

Вітаємо від щирого серця шановних ветеранів МВС з їхнім професійним святом. Честь і мужність, воля та почуття обов’язку, патріотизм та бажання забезпечити порядок та захист завжди були притаманні Вам. Нехай сьогодні Ви сповна відчуєте повагу оточуючих, зігріті добрими словами рідних, друзів і колег. Бажаємо Вам усіх благ, стабільності, здоров’я, спокою в душі та достатку.

Від щирого серця вітаю вас, шановні ветерани МВС. Сьогодні ваше свято, день пошани ваших заслуг, вірної праці та турботи про цілу країну. Вітаю зі святом ветеранів МВС і хочу всім побажати, як і раніше, залишатися бравими та відважними героями, для яких не існує ані страхів, ані перешкод. Міцного вам здоров’я, високого статусу шановних людей, душевного спокою та сімейного благополуччя.

Найкращі роки ви подарували Батьківщині, багато сил та здоров’я віддали у боротьбі зі злочинцями. Бажаємо на заслуженому відпочинку життя спокійного та розміреного, але радісного та яскравого. Бажаємо відновити сили, поправити здоров’я та ділитися з тими, хто прийшов вам на зміну таким важливим для них досвідом!

У День ветеранів МВС від щирого серця хочу побажати належним чином виховувати майбутнє покоління, ніколи не втратити віри у світле майбутнє, щодня зустрічати з оптимізмом та впевненими силами, продовжувати свою браву справу, залишатися людиною честі та мужності.

Сьогодні я хочу привітати всіх ветеранів МВС та побажати їм здоров’я та благодаті. Ви стільки зробили для нашої країни, ви гордість та приклад для наслідування. Бажаю вам не знати печалів та негараздів, і щоб кожен ваш день був сповнений радістю та любов’ю.

З професійним святом вітаємо, шановні ветерани МВС! Ви воістину герої нашого часу, бажаємо Вам відваги, здоров’я та мужності. Нехай Ваш бравий патріотизм передається з покоління до покоління. Ми завжди пишатися Вами! Зі святом!