Менше стресу, більше споріднених душ, добра, лише позитивних емоцій, нових знань та вмінь, якісних стосунків із близькими, колегами. Прищеплюйте добрі звички, спілкуйтеся з мудрими людьми.

Дорогі наші машинобудівники вітаємо вас із Днем машинобудівника! Бажаємо вам жорсткості, міцності, сталевої волі, залізних нервів та гарантованого здоров’я!

Цього дня хочу побажати вам міцного здоров’я та впевненої руки. Ваші руки роблять креслення та схеми. Ваші знання роблять нашу країну кращою, сильнішою. Ви гідні люди.

Завдяки вашій трудовій діяльності досягається технічний прогрес. Нехай завжди вас чекає рух вперед, освоєння нових механізмів, досягнення високих результатів, а всю рутинну роботу довірте роботам.

Без машинобудівників наш світ зупинився б. Дякую за нелегку працю, ентузіазм та терпіння! Нехай у всіх професійних починаннях вам щастить!

Вітаю із Днем машинобудівника. Бажаю успішного проектування, створення, програмування будь-якої машини, кожної деталі. Успіхів у роботі та креативних ідей, великих проривів та знатних досягнень.

Вітаю із Днем машинобудівника. Бажаю конструктивного та активного підходу до роботи, оптимістичного та чарівного погляду на життя. Нехай усі ідеї втілюються в успіх, нехай робота буде на радість, нехай щодня веде рахунок на твою користь.

Вітаю з днем ​​машинобудівника, бажаю численних перемог у твоїй професії, щоб не було виробничих травм та невдач та робота була справжньою радістю!

Вітаю із Днем машинобудівника! Бажаю, щоб ваша праця завжди високо та гідно оцінювалась, ваші світлі голови відвідували сміливі оригінальні ідеї, а руки твердо знали, що робити. Нехай робота приносить успіх, задоволення та стабільність!

Вітаю із Днем машинобудівника! Бажаю з легкістю вирішувати навіть нездійсненні на перший погляд завдання, досягати успіхів, не втрачати активності та позитиву! Нехай робота приносить задоволення та гарний достаток.