У Петрів піст нехай на серці Вашому буде тепло та спокійно, затишно та радісно. Нехай нагадає душа про найважливіше. Я бажаю, щоб пройшло все легко, щоб організм і душа очистилися, а життя стало легшим та цікавішим.

Піст – це час подумати, час усвідомити, що означає бути віруючим, бути християнином. Нехай цей Петров Пост дасть кожному з нас розуміння справжніх духовних цінностей і знання про те, що обраний шлях вірний. Бажаємо дотриматися посту до самого його закінчення.

У Петрів піст я побажаю повного очищення душі та тіла від усього грішного та поганого, від усього брудного та недоброго. Бажаю відчути нову силу та неймовірну енергію життя, відкрити свою душу благим цілям та світлим надіям, розділити щастя з рідними та зрадіти новим дням життя.

У Петрів піст хочу побажати звільнитися від злості та образ, позбавитися всіх непотрібних справ і занять. Нехай петровки-головки анітрохи не дозволять втратити сил, нехай вдасться знайти справжнє щастя, і незважаючи на заздрість та перешкоди долі, нехай твоє серце нізащо його не втратить.

Ми пам’ятаємо про святих Петра та Павла, пам’ятаємо про те, що вони означають для християнства. Нехай же пост для всіх віруючих буде тим, що принесе духовну їжу, допоможе піднятися над собою і усвідомити справжні мотиви віри та очищення від гріхів.