У свято Успіння Пресвятої Богородиці бажаю цнотливості та розсудливості, милості серця та доброти душі, світлої надії та міцної віри. Цінуй і бережи своїх близьких, свою сім’ю, своє щастя, забувай все погане і радуйся кожному новому дню.

У день Успіння Пресвятої Богородиці я щиро бажаю, щоб у твоєму серці було стільки любові, скільки її було в серці доброї, милої Богоматері, щоб життя твоє було щасливою річкою, спрямованою своїм потоком до блаженства та радості.

У день Успіння Пресвятої Богородиці я бажаю вам благословення, щастя та сімейного умиротворення. Нехай Пресвята Богородиця захистить ваш дім, оберігає ваших дітей і захистить вас від злих ворогів. Бажаю вам фінансового благополуччя та духовного здоров’я.

28 серпня ми святкуємо Успіння Пресвятої Богородиці. Після своєї кончини Вона вічно править у царстві небесному з Богом нашим Ісусом Христом. Завітайте до церкви або помолитеся вдома. Нехай у ваш дім прибуде віра, покаяння і любов.

З успінням Пресвятої Богородиці вас! Нехай у цей чарівний день небо над головою наповнюється світлом добра, чистоти та любові. Нехай у ваші будинки увійдуть спокій і благодать Божа. Нехай будуть ваші душі безгрішні. Миру та благоденства вам!

З днем ​​Успіння Пресвятої Богородиці тебе! Будь завжди вірною собі та своїм близьким, будь вдячною Богові за своє життя людиною, цінуй те, що маєш. Добра тобі, миру, гармонії в сім’ї, щирої радості та почуття захищеності!

Нехай щастя до Вашої оселі прийде не гостем, а старожилом. Бажаю затишку та благополуччя в сім’ї, щоб заздрість та злі язики не сміли постукати у двері. Нехай ангели бережуть і охороняють кожного, хто Вам дорогий. Зі світлим святом!

Нехай прекрасне православне свято, Успіння Пресвятої Богородиці буде світлим і дивовижним. Нехай він принесе щастя та благополуччя, нехай віщує любов і добробут. Нехай всі на Землі живуть у світі та достатку!

Нехай у цей особливий день Свята Діва Марія буде уважна до Вас та Вашої родини, захистить від бід, збереже від сліз! Бажаємо здоров’я та щастя, добрих думок, усіх благ, і звичайно, щоб у душі панував спокій!

Нехай свята Діва Марія пошле тобі сьогодні промінчики добра та удачі! Бажаю, щоб у твоєму серці завжди жили кохання, гармонія та щастя! Нехай мир та достаток наповнюють твій дім! Нехай усі твої найпотаємніші благі бажання здійсняться з Божою допомогою!