Ваша професія дуже важлива, небезпечна. Бажаю вам здоров’я, чіпкої пам’яті та гарних керівників. Ваші таланти відзначені належним чином. Нехай ваша робота завжди надихає вас. Пам’ятайте, що ваші близькі вас люблять і завжди підтримують.

Вітаю з Днем військового розвідника та побажати від душі хочу вічних перемог над супротивником, достовірної інформації та чітких цілей, бравої удачі та везіння, високих досягнень та блискучих результатів роботи.

З Днем військового розвідника. Бажаю володіти потрібною та важливою інформацією, бажаю з будь-яким ворогом проявляти себе хитрим і холоднокровним лисицем, бажаю з товаришами завжди залишатися чесною та справедливою людиною. Бажаю відрізнятися розумом і кмітливістю, сміливістю та спритністю. Успіхів у розвідці та любові у твоєму хоробрим серці.

З Днем військового розвідника. Бажаю знати завжди і про все, у діяльності проявляти себе сильною і хоробрим, невтомною і сміливою, а в житті бути веселою та доброю, цікавою та щасливою людиною. Будь у розвідці найкращим, і нехай жоден день у твоїм житті не буде сірим та нудним.

Вітаю із Днем військового розвідника. Бажаю, щоб тобі під силу було вивідати навіть найсуворішу таємницю, бажаю, щоб ніхто не зміг зупинити тебе на шляху до поставленої мети. Будь невидимий і небезпечний для ворогів, вірний товаришам і відданий важливій справі. Здоров’я, сміливості, винахідливості та удачі!

Вітаю із Днем військового розвідника. Бажаю завжди опинятися у потрібному місці та у потрібний час. Бажаю завжди докопуватися до найважливішої та потрібної інформації. І нехай удача обов’язково супроводжує тобі у всіх починаннях та прагненнях. Бажаю здоров’я, стійкості, незворушності та неймовірних сил!

Вітаю справжнього мужика зі святом наймужнішої професії. Ти розвідник, і це гордо звучить. Глобальний зміст несе у собі це слово. Бажаю успіху у видобутку найважливішої, найкориснішої інформації. Бажаю, щоб твої таланти та твій міцний чоловічий характер допомагали тобі у будь-якій бойовій вилазці та звичайних життєвих ситуаціях. Зі святом, наш дорогий розвідник!

Вітаємо зі святом – Днем військового розвідника! Бажаємо, щоб ваші професійні навички були бездоганними, щоб завжди знаходився вихід із будь-якої ситуації. Нехай налагодженим завжди буде зв’язок, надійними — партнери та товариші по службі. Здоров’я, безпеки, розважливості, пильності, хитрості та задоволення від роботи!

Військові розвідники це дуже важлива професія для нашої країни. Я вітаю Вас із Вашим професійним святом та бажаю досягнення поставлених цілей у всіх починаннях. Нехай Ваша цілеспрямованість та вольовий характер принесуть Вам підвищення по службі.

Військова розвідка — нелегка справа, але ти справляєшся з цією роботою на всі сто! Бажаю тобі багато сил, енергії, міцного здоров’я та мирного неба над головою! Нехай удача супроводжує тобі у твоїй нелегкій справі, а щодня наповнюється новими успіхами та досягненнями!