У велике свято — Вознесіння Господнє, бажаю віри, невгасимої надії у кращу та чисту духовність. Нехай приклад Ісуса висвітлює ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю. Прагніть бути кращими, чого б це не коштувало!

У свято Вознесіння Господнього від душі хочу побажати миру та добра, усмішок та радості, щастя та натхнення. Нехай кожен день, посланий Богом, підносить тебе до висот радості, любові та краси.

У день Вознесіння Господнього хочу побажати благодатних днів і великої кількості почуттів. Нехай кожна людина відчує у своєму серці Божу любов і помолиться за дорогих йому, людей. Нехай мир і радість живуть у кожному домі!

У день Вознесіння Господнього дозволь побажати тобі жити почуттями щирої любові, щодня, одержуючи добрі звістки, відкриваючи свою душу новим надіям і мріям, посилаючи молитву про щастя та спокій, зберігаючи добру віру, не знаючи страхів та невдач.

Вітаю зі святом Вознесіння Господнього і від душі бажаю щасливого довгого життя з чистими думками, з добрими справами, з людьми, що люблять, з вірними друзями, з красивими історіями, з ніжними почуттями!

Вітаю з днем ​​Вознесіння Господнього, днем, коли Христос востаннє явився своїм учням ожилим, і піднісся на небеса, благословивши їх на проповідування християнства. Бажаю, щоб ваша віра не поступалася вірі апостолів. Будьте вірними та сильними!

Вітаю з Вознесінням! Нехай Господь охороняє вашу сім’ю від зла та негоди і дарує вам добробут, любов і благодать. Нехай на серці буде світло і спокійно, щодня приносить радість та позитив.

Вітаю з Вознесінням Христовим! Бажаю, щоб це свято принесло у твоє життя якнайбільше добрих помислів, щасливих моментів та безмежної любові. Молись, вір завжди у краще і нехай Бог береже тебе!

Вітаю з Вознесінням Господнім. Бажаю ширяти вільною життєрадісною пташкою по просторах щастя. Бажаю не втрачати віри, гріти серцем надію та щодня зустрічати з любов’ю. Бажаю миру та добра, небесного благословення та славного життя.

Вітаю з Вознесінням Господнім! Бажаю миру за вікном та ясного, чистого неба. Бажаю міцного здоров’я та багато сил. Бажаю поваги та дружби. Бажаю кохання та щасливої ​​надії. Бажаю віри та сміливості. Бажаю гармонії та доброти душі!