Вітаю з Днем створення підрозділів боротьби з організованою злочинністю. Бажаю боротися, як лев, трудитись, немов бджола, і нюх нехай буде, як у собаки, а око, як у орла! Успішної боротьби з бандами та зграями, впевненого зростання кар’єри та особистого щастя.

Вітаю з Днем створення підрозділів боротьби з організованою злочинністю. Бажаю легкого розкриття тяжких злочинів і повної відсутності будь-яких тягарів у житті, бажаю сміливо припиняти незаконний обіг зброї і самим бути зброєю проти злочинності, бажаю усувати будь-які спроби корупції та тероризму, але самому жити в достатку та щасливому світі під назвою сім’ї.

Вітаю з Днем створення підрозділів боротьби з організованою злочинністю і від душі бажаю завжди залишатися міцною, сильною, безстрашною ланкою у сфері народних героїв. Нехай кожен злочинець отримує за заслуги, нехай з кожним днем ​​вдається запобігати десяткам, сотням, тисячам злих намірів бандитів. Успіхів та удачі у діяльності, міцного здоров’я та благополуччя.

Вітаю з Днем створення підрозділів боротьби з організованою злочинністю та бажаю залишатися противником незаконності та захисником права та порядку в суспільстві. Бажаю завжди бути на хід попереду будь-якого злочинця, бажаю викривати та карати кожну банду та угруповання.

У День створення підрозділів боротьби з організованою злочинністю я хочу побажати успіхів у бравій роботі, високих результатів шляхетної діяльності, успішної боротьби і з дрібними, і з великими злочинами. Нехай працюється легко і живеться славно!