Хрещення Русі – безумовний великий день у релігійному житті країни! Нехай у кожному домі, у кожній родині панує благодать, любов, порозуміння, щоб щасливі були всі і раділи простим життєвим цінностям!

Усіх православних віруючих вітаю з хрещенням Русі. Бажаю вам, з гордістю нести свою віру, бути сумлінними та праведними. Нехай ваші сім’ї живуть у достатку та добробуті!

Вітаю з Днем хрещення Русі та бажаю від душі великого щастя, міцної віри, радості душі та спокою серця, світлої надії, доброї удачі, чистої любові та щирих почуттів, міцного здоров’я, небесної благодаті, праведних діянь та щедрих подарунків життя.

Вітаю з Днем хрещення Русі і бажаю благодатного, доброго, красивого і щасливого життя, в якому Господь завжди допоможе вибрати вірний шлях, в якому буде багато днів насолоди та радості.

Вітаю із Днем хрещення Русі. Бажаю знати свою історію, бажаю пишатися своєю країною, бажаю завжди залишатися мудрою та доброю людиною християнської віри. Пам’ятай про сміливий вчинок великого князя і намагайся зробити у своєму житті щось подібне — по-справжньому важливе та вагоме! Бажаю здоров’я, миру та кохання!

Вітаю всіх православних зі святом Водохреща святої Русі! Бажаю всім фортеці віри, великого духу, людського співчуття та світлої любові. Нехай у ваших будинках завжди правитимуть мир, повага та взаєморозуміння. Нехай ваші справи завжди будуть чесними, богоугодними та праведними. І нехай ваші вчинки винагороджуються гідно.

Багато століть тому Володимир охрестив Русь, і з того часу ми почали сповідувати християнство. Бажаю, щоб у ваших душах завжди панували добро, гармонія та любов. Нехай ясне світло віри освітлює ваш життєвий шлях. Будьте щасливими, і нехай Господь оберігає вас!

Бажаю, щоб у це прекрасне і велике свято всі ваші молитви були почуті. Нехай у ваших душах зміцниться праведна віра у чудотворний, православний хрест. Бажаю благополуччя та миру вашим будинкам. Нехай вони завжди будуть захищені від будь-якої кепської, а ваші помисли будуть добрі та богоугодні. Зі святом хрещення Русі!

Усіх православних християн нашої Батьківщини можна привітати із великим святом, із Днем Хрещення Русі. Нехай це було і не одного дня, але воно змінило все наше життя, і уявити Русь інший просто не вийде. Що ж, привітаємо нас усіх зі святом та побажаємо світла в душі сьогодні та завжди.

У день хрещення Русі бажаю християнського здоров’я, віри та надії на краще та світле майбутнє, любові, щирості, щастя та добра. Нехай ясне небо, яскраве сонце, врожайний дощик, могутній вітер і шелест дерев допомагає жити на благо і радіти життю. Нехай буде радість на душі та успіх у бравій справі.