У Ніколін день бажаю здоров’я та любові, благополуччя та щастя, надії та удачі, миру та добра! Нехай Святий Миколай допомагає відпускати образи та забувати ненастінні дні, нехай у твоїм житті тепер завжди буде радість! Нехай травневі промені розтоплять твою невпевненість, нехай твоє серце відкриється для нових мрій та пошуків!

Нехай Ніколін день буде світлим і радісним, нехай із вірою в душі у вашу родину увійде щастя та благодать. Мир вашому дому!

Вітаю вас із Днем святого Миколая. Нехай він охороняє вас від неприємностей і допомагає на життєвому шляху завжди та у всьому. Нехай уся краса земна буде вам доступна, і нехай Божа благодать зігріває ваші серця!

Вітаємо з Миколиним днем, з початком літа! Бажаємо, щоб тепло цього світлого свята зігрівало душу, щоб милість Божа не покидала вас і ваш дім, а заступник наш, Микола Чудотворець, допомагав вам у всіх починаннях.

У Ніколін день, хочу всім побажати, щоб святий дух Миколи Чудотворця огорнув усіх теплом, добром, ласкою та безтурботністю не даючи людям робити зло, не дозволяючи їхнім думкам розповсюджувати ненависть, а серце і душу роблячи терпимішими і добрішими!

У Ніколін день бажаємо Вам міцного здоров’я та стійкості. Нехай усі Ваші молитви будуть почуті, нехай не буде у житті поганої погоди. Будьте вдячні землі і вона у відповідь віддасть Вам за заслуги, нагородить новими сходами та чудовим урожаєм.

Нехай Святий Миколай буде твоїм заступником і оберігає тебе від усякого лиха! Нехай у твоєму житті буде місце справжнім чудесам і великій радості, любові та доброті. Бажаю, щоб ти ніколи не сумував, зберігав душевну теплоту, молився і покладався на Святого Миколая!

Вітаємо з Миколиним Днем, так званим «Миколою весняним». Наші пращури помітили, що в цей день наші пращури помітили, якщо в цей день погода буде похмурою. Бажаємо розквіту у всіх ваших намірах!

Вітаємо з Миколиним Весняним днем! Сьогодні літо набирає повної сили і приносить із собою всі характерні для цього часу року процвітання. Вітаємо зі святом та бажаємо, щоб усі Миколи були так само щасливі зі своїми близькими, як природа влітку.

Ось і Ніколін День надвір! За прикметами сьогодні літо набирає повної сили і приносить із собою всі блага, що для літа характерні. Вітаємо зі святом і бажаємо всім Миколаям бути такими ж радісними для своїх близьких, як радісно літо для всієї природи.