Вітаю із Міжнародним днем ​​шахів. Бажаю такого ж цікавого, захоплюючого, захоплюючого життя, як ця чудова гра. Будь сміливою, розумною, кмітливою людиною, яка завжди думає на крок вперед і в грі, і в справі.

Усіх шахістів вітаємо із цим днем! Нехай кожен хід наблизить вас до перемоги, щоб у суперника не залишалося шансів, а глядач перехоплював подих від кожної гри! Бажаємо успіхом та відмінних показників!

У Міжнародний день шахів хочу побажати світлого розуму та бравих роздумів, впевнених ходів та безперечних перемог, чудової тактики та блискучої стратегії, вигідних комбінацій у житті та на дошці.

Вітаю із Міжнародним днем ​​шахів. Нехай не буде в житті патових ситуацій, хай ніхто й ніколи не поставить тобі матюку. Бажаю завжди бути на коні і впевнено рухатися до своїх цілей, борючи наповал будь-якого суперника.

Нехай у Міжнародний день шахів усі шахісти світу зіграють у чесних боях! Бажаю, щоб у кожній партії перемагав найсильніший! Нехай шахи допомагають розвивати логіку, ерудицію та розум! І нехай кожен шахіст-початківець у майбутньому стане чудовим гросмейстером!

Вітаю із Міжнародним днем ​​шахів. Бажаю і на дошці, і в житті завжди робити вірний хід, який наближатиме тебе до перемоги. Бажаю завжди залишатися спокійною, умиротвореною, цікавою, талановитою, сміливою, розумною і кмітливою людиною. І нехай щодня тішить тебе успіхом. Бажаю бути завжди на коні, спрямовувати свою туру за курсом удачі, бути задоволеним життям, як слон, та й взагалі, жити по-королівськи!

Вітаємо з Міжнародним Днем Шахмат, нехай все в житті рухається за зрозумілими правилами, суворо дотримуючись певних клітин… Але при цьому пам’ятаємо, що краще бути ферзем, ніж пішаком і краще бути гравцем, ніж фігурою. Зі святом найінтелектуальнішої гри!

Починаючи з 1966 року у всьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів. Це свято проводиться за рішенням ФІДЕ – Всесвітньої шахової федерації, заснованої 1924 року. Назва гри походить з перської: шах мат – володар помер. Батьківщиною шахів є Індія. Там у V столітті з’явилася попередниця шахів – гра чатуранга.

У Міжнародний день шахів побажати, звичайно, хочу відмінної пам’яті та світлого розуму, чудових ідей та бравої логіки, спокою душі та впевнених дій, чудових перемог та неповторної концепції у кожній грі. Нехай життя завжди дає можливість поставити ворожому королеві блискучий мат.

Нехай у житті все буде так само правильно, щоб кожен вчинок був усвідомленим, а проведений час приносив задоволення. І нехай шахи гра, але вчать вони нас терпінню, вмінню думати і чинити обдумано.