Тестувальник – спеціаліст, який займається тестуванням програмного забезпечення. До його обов’язку входить пошук можливих помилок та збоїв у функціонуванні програми. За легендою 9 вересня 1945 року, вченими Гарвардського університету, офіційно було зареєстровано перший історії баг (помилка). Вчені Гарвардського університету, які тестували обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, знайшли метелика, що застряг між контактами електромеханічного реле. Виконана робота вимагала опису, і слово було знайдено — «debugging» (дослівно: рятування від комахи) — так і нині називається процес виявлення та усунення багів — причин неправильної роботи комп’ютера. Насправді цей випадок стався 9 вересня 1947 року, а не 1945 року. Слово «bug» у сучасному значенні вживалося набагато раніше. Так, протягом Другої світової війни словом bugs називалися проблеми з радарною електронікою.

З Днем тестувальника. Бажаю, як у роботі, «так» чи «ні» відповідь залежить від тебе, щоб і в житті відповідь завжди була за тобою. Нехай тести проходять легко і вдало, нехай результат завжди буде вірним і правильним, нехай доля без будь-яких тестів дарує тобі велику удачу і веде тебе шляхом успіху.

З Днем тестувальника. Бажаю з розумом та талантом тестувати кожен свій день та залишати в пам’яті та серці лише гарні, якісні, щасливі моменти. Нехай робота йде добре, нехай життя завжди чергує приємне з добрим. Успіхів, море позитивних емоцій, здоров’я та кохання!

З Днем тестувальника. Бажаю з тестами справлятися «на ура», бажаю з кожним разом досягати все найкращих та бездоганних результатів. Нехай робота викликає інтерес, нехай щодня буде своєрідним тестом, в якому ти, звичайно ж, знайдеш вірні відповіді та способи залишатися щасливою, мрійливою та натхненною людиною.

З Днем тестувальника. Бажаю в роботі не помилятися і ніколи не сумніватися у своїх відповідях, бажаю в житті без жодних тестів завжди вибирати правильний шлях до успіху та щастя. Нехай робота буде тобі цікавим і цікавим заняттям, нехай доля частіше балує тебе приємними сюрпризами і добрими збігами причин.

З Днем тестувальника. Нехай буде солодким смак у твоєму житті, а ти їж і спробуй його з кожним днем. І нехай у тебе буде вірне щастя без будь-яких тестів і випробувань, а в роботі нехай буде абсолютний порядок, успіх і бездоганний результат!

Вітаю тебе із Днем тестувальника! Бажаю досягти успіхів у роботі та житті. Нехай на твоєму шляху не буде складних тестів від долі, а всі твої рішення щодо життя нехай будуть вірними, без жодних помилок!

Вітаю з днем ​​тестувальника, бажаю щоб твоя робота стала легшою та приємнішою, було менше помилок для яких потрібні твої зусилля, збільшення твого таланту та натхнення!

Як же важливо все тестувати та перевіряти, тому хочу привітати всіх тестувальників із Днем тестувальника! Бажаю вам, щоби все завжди було в нормі, щоб позитив перевищував усі показники, а негатив завжди залишався на нулі!